Loading...
Mano init

UKRAINIETIŠKAS KANALŲ PAKETAS

 

Pristatome naują ukrainietiškų kanalų paketą, kuriame rasite net 15 kanalų ukrainiečių, rusų ir anglų kalbomis. INIT televizijos klientams paketo kaina – 3,00 Eur/mėn. Ukrainietišką paketą sudaro patys įvairiausi kanalai, tad kiekvienas ras ką žiūrėti.

 

FILMŲ IR SERIALŲ GERBĖJAMS

Film UA Drama HD – kanalas, transliuojantis išskirtinai ukrainietišką FILM.UA kino studijos sukurtą turinį ukrainiečių ir rusų kalbomis. Programų tinklelyje – dramos, komedijos, trileriai ir įvairūs serialai. Kanalas skirtas visai šeimai (ukrainiečių, rusų k.)

Film UA Live HD – televizijos kanalas, transliuojantis filmus ir serialus (ukrainiečių, rusų k.)

Star Family HD – kanalas, suburiantis visą šeimą prie televizoriaus ekrano. Tinklelyje – melodramos ir serialai, skirti moterims, įdomios edukacinės programos ir filmai vaikams ir paaugliams, vakaro programa su filmais ir televizijos laidomis puikiai tiks visai šeimai (ukrainiečių, rusų k.)

Star Cinema HD – kanalas tikriems filmų mylėtojams. Programoje – ukrainietiški filmai, serialai ir TV laidos, skirtos vyrams ir moterims nuo 25 metų amžiaus (ukrainiečių, rusų k.)

 

SUBALANSUOTA MOTERIMS

Dacha HD – kanalas, mylintiems namus ir gamtą. „Dacha HD“ turinį sudaro nuotaikingos laidos apie namų statybą ir įrengimą, maisto gaminimą, sodininkystę ir augalininkystę. Geriausi savo srities specialistai dalijasi namų statymo, įrengimo, sodo tvarkymo ir kitais naudingais patarimais (ukrainiečių, rusų k.)

Kus Kus HD – kulinarijos laidų kanalas apie maistą ir jo gamybą mėgstantiems eksperimentuoti virtuvėje ar tiesiog dievinantiems gardžius patiekalus (ukrainiečių, rusų k.)

36.6 HD – pažintinis televizijos kanalas apie sveiką gyvenimo būdą ir pozityvų mąstymą. Mityba, sportas, medicina ir psichologija – pagrindinės laidų temos, kurias pristato kvalifikuoti specialistai (ukrainiečių k.)

 

SKIRTA VYRAMS

Bolt HD – kanalas, skirtas vyriškai auditorijai. Programoje – serialai ir filmai vyrams. Be to, „Bolt“ – tai kanalas be reklamų (ukrainiečių, rusų k.)

Sport 1 UA – sporto kanalas, leidžiantis žiūrovams mėgautis visų sporto šakų transliacijomis. Programoje – daugybė tiesioginių sporto transliacijų, pavyzdžiui, iš Portugalijos aukščiausiosios futbolo lygos, AFC lygos, Austrijos Bundeslygos rungtynių ir kt. (rusų, anglų k.)

Sport 2 – sporto kanalas, leidžiantis žiūrovams mėgautis visų sporto šakų transliacijomis. Programoje – daugybė tiesioginių sporto transliacijų, pavyzdžiui, iš Austrijos Bundeslygos futbolo rungtynių ir kt. (rusų, anglų k.)

 

ŽINIŲ IR NAUJIENŲ KANALAI

1+1 – Ukrainos žinių kanalas, pristatantis aktualiausius šalies įvykius (ukrainiečių, rusų, anglų k.)

UA|TV – Ukrainos informacinis kanalas (ukrainiečių, rusų k.)

DOM – Ukrainos naujienų kanalas (ukrainiečių, rusų k.)

UA: Pershij – Ukrainoje itin populiarus kanalas, pateikiantis šalies ir pasaulio naujienas, pristatantis mokslo, kultūros, sporto ir pramoginius įvykius (ukrainiečių k.)

Espreso – naujienų kanalas iš Ukrainos, pristatantis šalies įvykius ir išskirtinius interviu (ukrainiečių, rusų k.)

 

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti paslaugą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

     

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.