Loading...
Mano init

Išmanioji televizija

*Užsisakant televizijos paslaugą taikomas 4,20 Eur/mėn. tinklo paslaugos mokestis. Užsisakant daugiau nei vieną paslaugą (pvz.: televiziją + internetą) taikomas tik vienas tinklo paslaugos mokestis (4,20 Eur/mėn.)

Užsisakykite išmaniosios TV paketą ir papildomai pasirinkite savo mėgstamiausius kanalus iš INIT tinklelyje esančių teminių kanalų!

 

Laikas pokyčiams! Atraskite INIT+ išmaniąją televiziją, paklūstančią Jūsų norams

Nuo šiol su INIT+ gaunate daugiau naudų:

 • Pagal Jūsų skonį. Kiekvienas šeimos narys gali susikurti atskirą INIT+ vartotojo profilį, taigi turinys yra individualizuotas ir paremtas žiūrėjimo istorija. Vaikų profiliuose galima nustatyti amžiaus ribojimus.
 • Daugiau muzikos. Į kanalų sąrašą NEMOKAMAI įtraukiame išskirtinį OH! JAZZ kanalą, kuriame skamba kokybiška muzika iš geriausių džiazo klubų visame pasaulyje.
 • Išmanioji televizija – ne tik TV kanalai. Kviečiame išbandyti papildomą turinį ir dovanojame JIM JAM animacinių filmukų bei OH! JAZZ koncertų rinkinius. Taip pat už 4,00 Eur/mėn. galite užsisakyti MEGOGO filmų biblioteką.
 • Tai, kas būtina. INIT+ išlieka net 14 dienų TV archyvas, tad mėgstamas laidas galite žiūrėti tada, kada patogu.

 

Sklandžiam išmaniosios televizijos valdymui paruošėme INIT+ naudojimo instrukcijas:

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti paslaugą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.

  Jeigu turite skubių klausimų, susisiekite su mumis telefonu 19123.

   Domina išsamesnė informacija?

   Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.