Loading...
Mano init

Ką daryti, jeigu kompiuteris prisijungęs prie bevielio ryšio maršrutizatoriaus, bet internetas vis tiek neveikia?

  • Patikrinkite, ar internetas veikia kituose įrenginiuose.
  • (Tik jeigu naudojamas Wi-Fi) įsitikinkite, kad tikrai esate prisijungęs prie savo bevielio tinklo.
  • Jeigu internetas veikia kituose įrenginiuose, pabandykite perkrauti savo įrenginį ir prisijungti iš naujo.
  • Jeigu internetas neveikia jokiuose įrenginiuose, perkraukite modemą (jei toks naudojamas), maršrutizatorių ir naudojamą internetui pasiekti įrenginį.
  • Patikrinkite, ar įrenginiuose, prijungtuose prie maršrutizatoriaus, yra išjungtos failų siuntimosi programos (P2P). Failų siuntimosi programos apkrauna Jūsų maršrutizatoriaus procesorių. Maršrutizatoriaus našumą riboja ne tik siunčiamas turinys, bet ir sujungimų ir paketų per sekundę skaičius. Jeigu išjungus failų siuntimosi programas belaidis internetas veikia gerai, palikite jas išjungtas arba pabandykite naudojamoje siuntimosi programoje apriboti susijungimų skaičių iki 50, jei nepadeda, nustatykite, kad jos naudotų tik dalį, pvz. 50 proc., greitaveikos.
  • Jei atlikus aukščiau išvardintus žingsnius, internetas įrenginyje vis tiek neveikia – prijunkite savo kompiuterį prie maršrutizatoriaus laidu. Jeigu tokios galimybės nėra arba internetas vis tiek neveikia skaitykite skiltį Ką daryti jeigu kompiuteryje neveikia laidinis interneto ryšys (naudojamas maršrutizatorius)?“.

Jeigu laidu internetas veikia, skaitykite Ką daryti jeigu kompiuteryje veikia laidinis, bet neveikia bevielis interneto ryšys?

    Domina išsamesnė informacija?

    Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.