Loading...
Mano init

KAIP PAGERINTI BEVIELIO RYŠIO KOKYBĘ?

 • Jeigu norite, kad visuose kambariuose interneto ryšys veiktų vienodai sparčiai, pasistenkite maršrutizatorių pastatyti centrinėje buto dalyje.
 • Pasirūpinkite, kad maršrutizatoriaus neužstotų sienos, baldai, metaliniai skydeliai, veidrodžiai, akvariumai ir kt. Taip užtikrinsite geriausią ryšio kokybę savo įrenginiams.
 • Stenkitės išlaikyti kuo mažesnį atstumą tarp maršrutizatoriaus ir Jūsų įrenginio, kuriuo naudojatės internetu.
 • Nukreipkite maršrutizatoriaus antenas vertikliai.
 • Laikykite maršrutizatorių viename aukštyje su bevielį interneto ryšį naudojančiais įrenginiais. 
 • Išjunkite nebūtinus įrenginius, dirbančius tuo pačiu dažniu (kompiuteriai, išmanieji telefonai, Bluetooth, Zigbee įrenginiai, mikrobangų krosnelės).
 • Jeigu kaimynystėje matote daug bevielių tinklų, perkraukite (išjunkite/įjunkite) savo maršrutizatorių, kad jis automatiškai parinktų laisviausią duomenų perdavimo kanalą arba patys nustatykite ir pasirinkite optimaliausią kanalą (turėkite omenyje, kad kanalų užimtumas dinamiškai keičiasi priklausomai nuo įrenginių naudojimo intensyvumo).
 • Visada naudokite naujausią, rekomenduojamą gamintojų bevielio tinklo plokštės tvarkyklės (angl. driver) programinės įrangos versiją. Pasenusi tvarkyklės (angl. driver) programinė įranga gali sukelti trikdžius ir neigiamai įtakoti bevielio ryšio kokybę.
 • Jeigu nepavyksta pašalinti 2.4 GHz įrenginių įtakos ryšio kokybei – naudokite bevieliui ryšiui 5 GHz dažnių diapazoną palaikantį maršrutizatorių ir įrenginius.
 • Patikrinkite, ar įrenginiuose, prijungtuose prie maršrutizatoriaus, yra išjungtos failų siuntimosi programos (P2P). Failų siuntimosi programos apkrauna Jūsų maršrutizatoriaus procesorių. Maršrutizatoriaus našumą riboja ne tik siunčiamas turinys, bet ir sujungimų ir paketų per sekundę skaičius. Jeigu išjungus failų siuntimosi programas belaidis internetas veikia gerai, palikite jas išjungtas arba pabandykite naudojamoje siuntimosi programoje apriboti susijungimų skaičių iki 50, jei nepadeda, nustatykite, kad jos naudotų tik dalį, pvz. 50 proc., greitaveikos.

 

Naudojantis bevieliu ryšiu, interneto sparta gali būti lėtesnė. Jeigu atlikus visas rekomendacijas ryšio kokybė vis tiek netenkina, pabandykite prisijungti prie maršrutizatoriaus laidu.

 

Jeigu laidinio ryšio kokybė irgi bloga, registruokite gedimą, skambindami mums telefonu 19123.

  Domina išsamesnė informacija?

  Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.