Loading...
Mano init

 

PASIKEITIMAI KANALŲ PAKETUOSE

 

Informuojame, jog nuo 2022 metų sausio 1 dienos nebebus retransliuojamas kanalas „Piatnica“. Jį galėjo matyti skaitmeninės ir išmaniosios TV klientai, turintys MAKSI kanalų paketą. Jau netrukus Jums pristatysime naują kanalą ir išskirtinį jo turinį.

Nuo sausio 1 dienos taip pat nebebus retransliuojami „THT Music“, „THT 4“ ir „THT“ kanalai. „THT“ kanalą pakeis „Duo7 HD“. Šį kanalą galės matyti visi, kurie turi užsisakę analoginės televizijos „Mini“, „Midi“, skaitmeninės arba išmaniosios TV „Mini“, „Midi“ ir „Maksi“ kanalų paketus. UAB „Init“ pramoginės televizijos kanalą „Duo7 HD“ pradeda transliuoti pirmieji Lietuvoje. „Duo7 HD“ – tai naujas Baltijos šalims skirtas kanalas rusų kalba.

„Duo7 HD“ kanalo žiūrovai galės mėgautis itin kokybišku turiniu. Šiuo kanalu transliuojami geriausių Rusijos studijų sukurti serialai ir filmų premjeros, žinomiausios rusiškos laidos, taip pat gerai žinomos populiariausios komedijos, detektyviniai filmai ir muilo operos. Rusakalbei auditorijai pristatomi tokie serialai kaip „Chicks“, „The Vampires of Midland“, „Gold Diggers“, „The Method“ ir kiti.

„Duo7 HD“ kanalas orientuotas į kokybiškus pramoginės televizijos projektus, tad čia sutiksite ir „THT“, „CTC“, „Pervyj Baltijskij“ kanalų transliuojamą turinį.

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti paslaugą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.