Loading...
Mano init

 

NAUJI KANALAI TURININGAM LAISVALAIKIUI

 

Dar daugiau naujų kanalų smagiam Jūsų laisvalaikiui prie televizoriaus ekranų!

Mylintiems namus ir gamtą rekomenduojame įsijungti naująjį „Dacha HD“ kanalą. Šio kanalo turinį sudaro nuotaikingos laidos apie namų statybą ir įrengimą, maisto gaminimą, sodininkystę ir augalininkystę. Geriausi savo srities specialistai dalijasi namų statymo, įrengimo, sodo tvarkymo ir kitais naudingais patarimais.

Kanalas retransliuojamas rusų ir ukrainiečių kalbomis visiems klientams, kurie turi skaitmeninės arba išmaniosios TV MAKSI kanalų paketą. Taip pat jį galima užsisakyti atskirai, „Dacha HD“ kanalo kaina – 0,50 Eur/mėn.

Visą šeimą prie televizoriaus ekranų suburs naujas kanalas „Star Family“. Moterims skirtos melodramos ir serialai apie meilę, vaikams ir paaugliams – įdomios edukacinės programos ir filmai, o vakaro programa su filmais ir televizijos laidomis puikiai tiks visai šeimai.

Ukrainiečių ir rusų kalbomis retransliuojamą kanalą gali matyti visi skaitmeninės arba išmaniosios TV klientai, turintys MAKSI kanalų paketą. „Star Family“ kanalą galima užsisakyti ir atskirai, jo kaina – 0,50 Eur/mėn.

Norisi dar daugiau filmų ir serialų? Jūsų dėmesiui „aMC“ – aukštos kokybės filmų kanalas, žavintis žiūrovus tokiais populiariais serialais kaip „Killing Eve“, „The Walking Dead“, „Better Call Saul“, „Mad Men“ ir kt. Nepertraukiamos pramogos garantas kiekvieno skoniui!

Kanalas retransliuojamas anglų ir rusų kalbomis, jį galima matyti turint skaitmeninės arba išmaniosios TV MAKSI kanalų paketą.

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti paslaugą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.