Loading...
Mano init

Žiūrėkite 1 mėn. nemokamai!

 

Lietuviškas pasiūlymas – lietuviškai vasarai! Visą rugpjūtį INIT televizijos klientams dovanojame kanalų paketą LIETUVIŠKAS 2, kuriame rasite puikiai visiems žinomus kanalus TV6 HD ir TV8 HD.  Užsisakykite jau dabar ir mėgaukitės lietuviška programa net 1 mėn. NEMOKAMAI nuo užsakymo dienos (kaina po to – tik 0,50 Eur/mėn.)!

TV6 HD – tai kanalas, kuriame apstu sporto – nuo krepšinio, futbolo, formulės varžybų, ledo ritulio iki laidų apie ekstremalų sportą, karinį pasirengimą ar nuotykius slapčiausiose vietose. TV6 HD išsiskiria Lietuvos kūrėjų realybės dokumentikos projektais bei užsienio laidomis apie ekstremalių profesijų atstovus, jų darbus ir hobius. Čia taip pat karaliauja humoras ir kriminaliniai serialai.

TV8 HD – moterims skirtas kanalas, kuriame rasite ne tik naudingų patarimų, bet ir atpalaiduojančių filmų ir serialų. Kulinarinės, medicinos laidos, pokalbiai apie namų interjerą ir jo pokyčius. TV8 HD išsiskiria ir programomis vaikams – daugybė animacinių filmukų savaitgaliais, o „Labanakt, vaikučiai“ kasdien siūlo laiko patikrintą animaciją.

KAIP UŽSISAKYTI?

  • Užsisakykite LIETUVIŠKAS 2 kanalų paketą paskambinę tel. 19123.
  • Arba užpildykite žemiau esančią užklausų formą ir patvirtinkite, kad norite žiūrėti šį kanalų paketą, kuris mėnesiui laiko Jums bus įjungtas nemokamai.
  • LIETUVIŠKAS 2 kanalų paketo kaina pasibaigus nemokamam mėnesiui – 0,50 Eur/mėn. Jei nuspręsite atsisakyti kanalų paketo, susisiekite su mumis tel. 19123.
  • Pasiūlymas galioja nuo 2022-08-01 iki 2022-08-31.

 

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti LIETUVIŠKAS 2 kanalų paketą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.