Loading...
Mano init

Dovanojame FILMŲ kanalų paketą – žiūrėkite 1 mėn. NEMOKAMAI!

 

Darganotas ir šaltas oras nevilioja eiti iš namų? Kviečiame pramogauti namuose kartu su FILMŲ kanalų paketu, kurį Jums dovanojame lapkričio mėnesį!

Užsisakykite jau dabar ir mėgaukitės pačiais įvairiausiais filmais ir serialais net 1 mėn. NEMOKAMAI nuo užsakymo dienos (kaina po to – 3,50 Eur/mėn.)!

 

FILMŲ pakete rasite šiuos kanalus:

FilmZone + HD – smagios komedijos, dramos bei romantinės kino juostos. Nuostabus kanalas norint smagiai praleisti vakarą prie televizoriaus ekrano.

aMC – aukštos kokybės filmų kanalas, žavintis žiūrovus tokiais populiariais serialais kaip „Killing Eve“, „The Walking Dead“, „Better Call Saul“, „Mad Men“ ir kt. Nepertraukiamos pramogos garantas kiekvieno skoniui!

Balticum Platinum – dramos, melodramos, komedijos, detektyvai, istoriniai filmai ir serialai originalo kalba, su galimybe pasirinkti lietuviškai įgarsintą vertimą.

Balticum Auksinis – naujausi ir garsiausi pasaulio filmai, įgarsinti lietuviškai.

Star Family HD – kanalas, suburiantis visą šeimą prie televizoriaus ekrano. Programoje – melodramos ir serialai, skirti moterims, įdomios edukacinės programos ir filmai vaikams bei paaugliams, vakaro programa su filmais ir televizijos laidomis puikiai tiks visai šeimai.

Star Cinema HD – kanalas tikriems filmų mylėtojams. Programoje – ukrainietiški filmai, serialai ir TV laidos, skirtos vyrams ir moterims nuo 25 metų amžiaus.

Film UA Drama HD – kanalas, transliuojantis išskirtinai ukrainietišką FILM.UA kino studijos sukurtą turinį ukrainiečių ir rusų kalbomis. Programų tinklelyje – dramos, komedijos, trileriai ir įvairūs serialai. Kanalas skirtas visai šeimai.

TV XXI – kinas iš viso pasaulio, įgarsintas rusų kalba, 24 val. per parą. Daugiau nei 365 naujų filmų per metus.

Bollywood HD – indiško kino kanalas, apimantis skirtingo žanro bei laikotarpio populiarius filmus iš Indijos.

 

KAIP UŽSISAKYTI?

  • Užsisakykite FILMŲ kanalų paketą paskambinę tel. 19123.
  • Arba užpildykite žemiau esančią užklausų formą ir patvirtinkite, kad norite žiūrėti šį kanalų paketą, kuris mėnesiui laiko Jums bus įjungtas nemokamai.
  • FILMŲ kanalų paketo kaina pasibaigus nemokamam mėnesiui – 3,50 Eur/mėn. Jei nuspręsite atsisakyti kanalų paketo, susisiekite su mumis tel. 19123.
  • Pasiūlymas galioja iki 2022-11-30.

 

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti FILMŲ kanalų paketą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.