Loading...
Mano init

DĖL RUSIŠKŲ PROGRAMŲ RETRANSLIAVIMO IR NETEISĖTŲ KOMPANIJOS „BMA“ VEIKSMŲ

Rugpjūčio 23 dieną kompanija „BMA“, atstovaujanti rusiškas programas: „PBK“, „NTV Mir Lithuania“, „Ren TV Lietuva“, „First Baltic Music Channel“, „Karusel“, „Telekafe“, „Dom Kino“, „Dom Kino Premium“, „Dom Kino Premium HD“, „Muzyka Pervogo“, „Vremia“, „Bober“ – atsiuntė elektroninį laišką ir iškart neteisėtai išjungė šių 12 rusiškų TV kanalų signalą „Init“, „Balticum TV“ ir „Cgates“ klientams Lietuvoje, argumentuodami, kad nebuvo pasirašyta sutartis ir nesumokėta už paslaugas. Tačiau pati kompanija „BMA“ specialiai nesiuntė sąskaitų už birželio ir liepos mėnesius, kad vėliau galėtų apkaltinti Lietuvos operatorius nemokėjimu už suteikiamas paslaugas. Sutarties tekstas dar tik buvo derinamas su „Init“ ir kitais operatoriais Lietuvoje, todėl pasirašytų su „BMA“ sutarčių neturėjo dauguma Lietuvos televizijos operatorių. Rusiškų programų signalas specialiai buvo išjungtas tik trims operatoriams, norint paveikti derybų eigą neteisėtu būdu ir supriešinti Lietuvoje veikiančius operatorius.

Rugpjūčio 24 dieną buvo atsiųsta nauja sutartis rusų kalba su ultimatyviu reikalavimu atgaline data sumokėti dvigubą mokestį už birželio ir liepos mėnesius bei nedelsiant ją pasirašyti. Šis ir kiti naujos sutarties punktai prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams, todėl pasirašyti tokios sutarties negalima.

Tokiais veiksmais kompanija „BMA“ patvirtina, kad yra nepatikimas partneris, kurio veiksmai jau ir anksčiau buvo neprognozuojami: 2015 gruodžio mėn. – „Init“, 2016 kovo mėn. – „Cgates“ klientams buvo nutrauktas jų pamėgtų programų retransliavimas.

Manome, kad kompanija „BMA“ tokiais savo veiksmais grubiai pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus, sąmoningai kenkia UAB „Init“ ir kitiems Lietuvos operatoriams,  ignoruoja jų klientus, todėl savo abonentų interesus ginsime visais Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais būdais.

Dėkojame Jums už supratingumą

    Domina išsamesnė informacija?

    Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.