Loading...
Mano init

 

DAR DAUGIAU NAUJŲ KANALŲ – KIEKVIENO SKONIUI

 

Nuo šiol kanalų tinklelyje rasite dar daugiau smagaus turinio pagal tai, kas patinka Jums. Atsižvelgdami į klientų poreikius, bazinius ir teminius kanalų paketus papildėme naujais kanalais.

INFORMACINIAI KANALAI

Besidomintiems pasaulio įvykiais pristatome du naujus informacinius kanalus, kuriuos nuo šiol skaitmeninės ir išmaniosios televizijos klientai ras savo MAKSI kanalų pakete. „CNBC HD“ – tai vienas pagrindinių žinių kanalų, supažindinantis žiūrovus su svarbiausiais pasaulio įvykiais, aktualiausiomis investavimo, finansų ir verslo naujienomis. „Sky News“ – informacinis Didžiosios Britanijos televizijos kanalas, pristatantis karščiausias politikos, verslo bei pramogų naujienas iš viso pasaulio.

PRAMOGINIAI KANALAI

Turiningam laisvalaikiui kviečiame žiūrėti ukrainiečių ir rusų kalba retransliuojamus kanalus „KusKus“ ir „36.6“. „KusKus“ –  tai kulinarijos laidų kanalas apie maistą ir jo gamybą mėgstantiems eksperimentuoti virtuvėje ar tiesiog dievinantiems gardžius patiekalus. „36.6“ –  pažintinis televizijos kanalas apie sveiką gyvenimo būdą ir pozityvų mąstymą. Mityba, sportas, medicina ir psichologija – pagrindinės laidų temos, kurias pristato kvalifikuoti specialistai. Šiuos abu kanalus galima užsisakyti atskirai, jų kaina – po 0,50 Eur/mėn.

FILMŲ KANALAS

Filmų mylėtojams rekomenduojame užsisakyti naująjį kanalą „Star Cinema HD“, kuris leis mėgautis ukrainietiškais filmais, serialais ir TV laidomis, skirtomis vyrams ir moterims nuo 25 metų amžiaus. Šio kanalo kaina užsisakant atskirai – 0,50 Eur/mėn.

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti paslaugą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.