Loading...
Mano init

 

„NAT GEO WILD“, „NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL“, „FOX“, „FOX LIFE“ – JAU IR HD FORMATU!

 

Turime Jums puikių žinių – net keturi skaitmeninės televizijos kanalai: „National Geographic Wild“, „National Geographic Channel“, „Fox“ ir „Fox Life“ nuo šiol bus transliuojami ir aukštosios raiškos formatu HD. Geresnė vaizdo kokybė leis kur kas labiau pasinerti į išskirtinį kanalų turinį.

„National Geographic Wild“ kanalas HD formatu leis patirti artimiausius susitikimus su laukine gamta, kokius tik kada nors matėte per televiziją. Šis kanalas savo žiūrovams suteikia unikalią galimybę prisiliesti prie nuostabaus mus supančio pasaulio ir jame gyvenančių būtybių. Nuo atokiausių pasaulio kampelių iki vandenynų gelmių, saugomų parkų – „National Geographic Wild HD“ pasitelkia įspūdingą kinematografiją ir įtikinamą pasakojimą, kad nukeltų žiūrovus į nepamirštamas keliones po laukinį pasaulį.

Kanalas „National Geographic Channel HD“ žiūrovams leis pažinti pačius įdomiausius pasaulio kampelius, kartu su drąsiausiais tyrinėtojais nusikelti į slapčiausias vietas.

„Fox HD“ – tai televizijos kanalas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės. Čia galite išvysti tokius serialus kaip: „Strėlė“, „Įtariamasis“, „Revoliucija“, „Deksteris“, „Sostų žaidimai“, „Da Vinči Demonai“, „Vaikščiojantys numirėliai“ ir dauguma kitų.

„Fox Life HD“ – tai kanalas, subalansuotas moterims, bet tinkantis ir vyrams. Romantinis stilius, gyvenimas ir pramogos moterims, kurios žino, ko nori. „Fox Life HD“ pateikia atpalaiduojančią, emociškai patrauklią, pramoginę ir vis atsinaujinančią programą. Tik čia pamatysite geriausiai įvertintus Holivudo TV serialus ir jų naujausius sezonus, taip pat realijas, kulinarines ir gyvenimo būdo laidas.

„Fox Life“ rodo tokius serialus kaip: „Nusivylusios namų šeimininkės“, „666 Park Aveniu“, „Pagrindinis įkaltis“, „Kastlas“, „Kerštas“, „Pumos miestas“ bei dauguma kitų populiarių serialų.

Malonaus laisvalaikio su INIT!

 

Domina išsamesnė informacija ar norite užsisakyti paslaugą? Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime.

      Domina išsamesnė informacija?

      Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per artimiausias 2 darbo valandas.