Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su init.lt slapukų politika. Daugiau informacijos

Loading...
Mano init

ATNAUJINTA IŠMANIOJI TELEVIZIJA

Norime Jus supažindinti su išmaniosios TV naujienomis. Nuo šiol naudotis išmaniąja televizija bus dar patogiau. Kad galėtumėte naudotis atnaujinta išmaniosios TV versija, Jums reikės įsidiegti atnaujintą programinę versiją.
Įjungus TV priedėlį, TV ekranuose matysite, kad reikia atnaujinti Jūsų turimą išmaniosios TV versiją, tai nesunkiai padarysite sekant TV ekrane matomomis instrukcijomis.

 

KAS NAUJO?

  • ĮDIEGTAS KANALŲ SUSKIRSTYMAS PAGAL KATEGORIJAS

Dabar bus dar lengviau rasti savo mėgstamus kanalus ar mėgstamą turinį.

Naudojimosi gidas
Priedėlio  pultelyje paspaudus mygtuką HOME -> Televizija -> OK -> Tools pamatysite TV kanalų kategorijas: VISI, MANO, LIETUVIŠKI, FILMŲ/SERIALŲ, LAISVALAIKIO, SPORTO ir kt. Užėję į kiekvieną kategoriją matysite tik tai kategorijai priskirtus kanalus.

Norint išeiti iš kategorijos priedėlio pultelyje spauskite Tools ir vėl matysite visą kategorijų sąrašą. Jeigu kaip ir anksčiau norite matyti visus kanalus, kurie nėra suskirstyti į kategorijas, pasirinkite kategoriją VISI.

 

  • ATNAUJINTAS YOUTUBE KANALAS

Pasirinkus YouTube kanalą, matysite, kad nuo šiol YouTube klipus galite leisti savo telefone, ar kitame įrenginyje, kuris turi bluetooth funkciją, o juos žiūrėti TV ekrane.

Naudojimosi gidas
Vadovaukitės televizoriaus ekrane matoma instrukcija.

 

  • VAIKŲ ERDVĖ

Vaikų erdvė skirta tam, kad vaikai žiūrėtų tik jiems skirtą turinį ir būtų apsaugoti nuo informacijos, kuri yra skirta suaugusiems. Įjungus vaikams VAIKŲ ERDVĘ jie negalės išeiti iš jos nesurinkus slaptažodžio, tad Jūs jausitės saugiau, kad vaikai žiūri tik jiems skirtus TV kanalus. Svarbu, kad slaptažodžio nežinotų vaikai.

Naudojimosi gidas
Priedėlio pultelyje paspaudus mygtuką HOME -> Vaikų erdvė -> OK pateksite į Vaikų erdvę. Pirmą kartą jungiantis Jūsų paprašys suvesti Jūsų pasirinktą PIN kodą, kuris bus naudojamas vėliau, įsiminkite jį.

Norint į Vaikų erdvę įkelti papildomus, Jūsų parinktus kanalus, jau esant Vaikų erdvėje spauskite: Home -> Televizija -> OK -> raudoną mygtuką priedėlio pultelyje -> suveskite Vaikų erdvės slaptažodį -> OK -> spauskite raudoną mygtuką priedėlio pultelyje -> pasirinkite, kuriuos papildomus kanalus norite pridėti į Vaikų erdvę -> spauskite „BACK“ priedėlio pultelyje -> Jūsų paklaus, ar norite išsaugoti pakeitimus. Pasirinkite TAIP ir spauskite OK priedėlio pultelyje. Dabar sąraše atsirado ir papildomų kanalų, kuriuos Jūs parinkote.

Norėdami išeiti iš Vaikų erdvės priedėlio pultelyje spauskite HOME -> Atgal -> OK -> suveskite Vaikų erdvės slaptažodį.

 

Linkime malonių įspūdžių su INIT išmaniąja televizija!

 

 

Domina išsamesnė informacija?

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime